Ogłoszenia
Przetargi
Rodzaj: Przetarg nieograniczony z aukcją elektroniczną
Kategoria: Usługi
Data wprowadzenia: 2020-03-27
Data ważności: 2020-04-29 12:00:00
Rodzaj: Przetarg nieograniczony
Kategoria: Roboty budowlane
Data wprowadzenia: 2020-03-10
Data ważności: 2020-04-09 12:00:00
Rodzaj: Przetarg nieograniczony
Kategoria: Usługi
Data wprowadzenia: 2020-03-09
Data ważności: 2020-04-09 10:00:00
zobacz więcej
koro=wiruskopciuchwybory2020architekturabaner sesja onlineRada seniorowbaner-veturilo19115odpady-komunalne
Aktualności
Komunikat - pomoc dla przedsiębiorców
25 marca 2020
Burmistrz Dzielnicy Włochy zwraca się do wszystkich prowadzących firmy sektora MŚP - Przedsiębiorców dotkniętych ograniczeniami wynikającymi z obecnej sytuacji epidemicznej, z informacją o możliwości skorzystania z okresowego obniżenia, odroczenia ...
więcej
Realizując postanowienie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego wprowadzam nowe zasady organizacji pracy urzędu miasta stołecznego oraz jednostek podległych, w ...
W obliczu stanu epidemii, Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy, zdecydował o wstrzymaniu wysyłki decyzji o wysokości podatku od nieruchomości na 2020 r. To bardzo ważna wiadomość dla mieszkańców Warszawy!
W tym trudnym czasie zagrożenia epidemicznego specjaliści Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego pozostają do dyspozycji mieszkańców Włoch. Psycholog, specjalista terapii uzależnień oraz prawnik udzielą bezpłatnych porad i konsultacji telefonicznie.
W związku ze zmianą w systemie opłat za gospodarowanie odpadami, właściciele nieruchomości bądź ich zarządcy mają obowiązek złożyć do 10 kwietnia 2020 r. nową deklarację. Mogą to zrobić elektronicznie z pomocą kreatora.
Zaświadczenia o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność będą wysyłane do mieszkańców dopiero, gdy ustąpi zagrożenie epidemiczne.
3 kwietnia 2020
Podkreślamy raz jeszcze, aby możliwie skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się choroby ZOSTAŃ W DOMU!
Tarcza Antykryzysowa - Rolnictwo. Nowelizacja Ustawy o COVID-19. Co przynosi rolnikom?
W związku ze zmianą systemu naliczania opłat za odbiór odpadów właściciele nieruchomości są zobowiązani do złożenia deklaracji w terminie do 10 kwietnia 2020 r. Deklaracje można złożyć w formie elektronicznej jedynie w ramach Elektronicznej ...
W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i z troski o zdrowie oraz bezpieczeństwo mieszkańców Włoch podjęliśmy decyzję o zamknięciu do odwołania placów zabaw zarządzanych przez Dzielnicę.
Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021
Złóż wniosek na wymianę kopciucha przez internet lub telefon
W każdy poniedziałek Wydział Obsługi Mieszkańców będzie dostępny dla interesantów do godziny 16.00. Zmienione godziny pracy wynikają ze stanu zagrożenia epidemicznego i obowiązują do odwołania. 
Chcesz pomóc sklepom, warsztatom, zakładom, pracowniom w twojej okolicy? Martwisz się, że nie będą w stanie przetrwać kwarantanny? Dołącz do kampanii „Nie pozwolę ci się zamknąć”.
W związku z sytuacją epidemiczną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej wszystkie decyzje ustalające wysokość podatku od nieruchomości, podatku rolnego oraz podatku leśnego na rok 2020, będą wydawane sukcesywnie i wysyłane do Podatników za pośrednictwem ...
Ankieta
Czy korzystacie Państwo z Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115?